Новости Луганска

Зірку Голлівуду Тома Круза помітили входять у Київське метро. ВІДЕО. ФОТО

У понеділок ввечері, 30 вересня, голлівудського актора Тома Круза помітили в той час, як він заходив у київський метрополітен.

Круз спускався в підземку в суспільстві помічника Андрія Зеленського Єрмака.

Очевидці зробили фото і відео Тома Круза в оточенні охорони.

Український режисер Любомир Левицький також опинився на Золотих воротах під час прогулянки Тома Круза. На своїй сторінці в Instagram він опублікував відео проходження актора через турнікети, зроблене з-під поли.

Користувач Jay Vortex відправив запит на офіційну сторінку Тома Круза в Instagram з питанням, що ж голлівудський актор робить в Україні, на що йому прийшла відповідь: «Це звичайна робоча поїздка. На жаль, я не можу дати розгорнутий коментар про мету мого візиту в Україну».

Як виявилася, голлівудський актор, кінорежисер і продюсер Том Круз приїхав до Києва на запрошення президента України, про це повідомив сайт президента.

Повідомляється, що Зеленський зустрівся з популярним актором в Офісі Президента 30 вересня ввечері.

Під час зустрічі Том Круз повідомив Зеленському, що зацікавився українськими локаціями для зйомок одного з своїх нових кінопроектів. Це стало ще одним приводом, щоб відвідати нашу країну.

Зеленський зі свого боку розповів гостю про власний досвід роботи в кіно.

Також він розповів акторові, що нещодавно український парламент прийняв закон про компенсації іноземним виробникам, які знімають фільми в Україні, який повинен сприяти активному розвитку кіноіндустрії.

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top