Новости Луганска

Зеленський проведе завтра зустріч зі ЗМІ у форматі ФАСТФУД

Президент Володимир Зеленський анонсував зустріч зі ЗМІ в новому форматі. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента в Telegram-каналі.

Повідомляється, що зустріч розпочнеться 10 жовтня о 10:00. У ВП зазначили, що президент буде відповідати на питання журналістів протягом всього дня. Зустріч відбудеться в Kyiv Food Market.

«Формат заходу: представники медіа будуть задавати питання главі держави групами по 7-10 осіб. Групи будуть змінювати один одного кожні півгодини. Формуватися вони будуть за списком акредитації», — повідомили в прес-службі.

Крім того, в Офісі президента зазначили, що кожне медіа отримає відповідь на свій лист підтвердження із зазначеним часом для зустрічі з президентом. Також представники ЗМІ зможуть працювати в прес-центрі, організованому на території Kyiv Food Market, де здійснюватиметься пряма трансляція інтерв’ю.

Фастфуд (англ. fast «швидкий» і food «їжа») — харчування з зменшеним часом вживання та приготування їжі, з спрощеними або скасованими столовими приладами або поза столу. Для громадського швидкого харчування призначені закусочні, розм. «забігайлівки».

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top