Новости Луганска

Ідеї як прикрасити одяг

Самий нудний наряд можна урізноманітнити за допомогою аксесуарів — навіть найменші, але цікаві доповнення чіпляють погляд і додають свою «родзинку». Це не обов’язково повинна бути біжутерія — є варіанти набагато простіше — наприклад, прикольні значки на одяг.

Як вибрати піктограму?

Якщо раніше подібні аксесуари несли в собі певну символіку або навіть повідомляли про якийсь приналежності людини, то сьогодні значки часто використовують із звичайної декоративною метою. На відміну від брошок, вони плоскі, не мають дорогоцінних вставок, але можуть бути набагато помітніше. Це простий і досить недорогий спосіб декорувати одяг, доступний людям різного віку і статі.

На що звернути увагу при виборі значка:

  • тематика зображення, значення, а іноді — і грамотність написи;
  • якість виконання (зносостійкість матеріалів та покриттів, чіткість зображення, стійкість до вигорання і т. д.);
  • розмір значка, тип кріплення (шпилька, цанга-штанга, голка);
  • наявність парних елементів.

Вразливе місце багатьох металевих аксесуарів — наявність вологозахисного покриття на фурнітурі. Туман, дощ, вологе морське повітря повільно, але непомітно зашкодять такий метал, а на одязі залишиться слід від іржі. Для тривалого використання вибирайте вироби, де пін покритий водозахисним лаком, наприклад, продукцію Orner.

Декоративні аксесуари дозволяють виділитися з натовпу, доповнити вашу індивідуальність — тому небажано використовувати штампові моделі масового виготовлення. Нехай значків у вашій колекції буде небагато, але якщо кожен з них — це авторська робота, то ваші шанси на неповторність різко зростуть.

Один значок чи багато?

Зазвичай брошки і значки кріплять на одяг з щільної зносостійкої тканини, яка не деформується внаслідок проколів і навантажень. Чим більше діаметр прикраси і товщина голки — тим грубей повинна бути тканина, щоб прокол не означав пошкодження. Шкіряний одяг проткнути безслідно не вийде, тому без поспіху продумайте місце кріплення.

Дуже красиво виглядають парні моделі або навіть цілі набори, компоненти яких вигідно доповнюють один одного. Подібні аксесуари можна придбати комплектом або зібрати самостійний варіант, використовуючи піктограми, виконані в єдиному стилі (можна навіть різних розмірів). Потрібно лише пам’ятати, що навантаження на тканину у цьому випадку зросте — і найкраще з подібним випробуванням справляється джинс.

Прикрасити можна спідниці, штани, але найчастіше люди декорують піджаки і куртки — як попереду, так і на спині. А як би ви прикрасили свій одяг значками і які варіанти вибрали?

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top